درباره دفتر فنی:

بزرگترین مرکز تخصصی تعمیرات کنسول های بازی در ایران پلی پرو کار خودش رو از سال ۱۳۹۴ با محوریت تعمیرات XBOX 360 و Playstation 4 و XBOX ONE S شروع کرد، بزرگترین مرکز تخصصی تعمیرات کنسول های بازی در ایران پلی پرو در سال ۱۳۹۴ با همکاری شرکت آی آر کنسول اقدام به یکپارچه سازی تعمیرات مرکز و غرب کشور گرفت و مبدل به بزرگنرین مرکز تخصصی کنسول های بازی در سراسر ایران شد و تا به امروز نیز با قدرت تمام به سوی اهداف خود جهت ارائه بهترین خدمات حرکت می کند،بی شک خدمات ارائه شده در این مرکز با بالاترین کیفیت ممکن در کل ایران می باشد،دفتر فنی پلی پرو با کاملترین تجهیزات وارد شده از ژاپن و اروپا سعی در ارائه بهترین خدمات تعمیرات کنسول های بازی را در سراسر ایران میدهد.

امروزه دفتر فنی پلی پرو یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیرات کنسول های بازی اعم از ایکس باکس وان XBOX One–ایکس باکس ۳۶۰ Xbox–پلی استیشن ۴ PlayStation و پلی استیشن ۳ PlayStation ،پی اس پی PSP ، کینکت KINECT و انواع لوازم جانبی کنسول های بازی می باشد.تعمیرات تخصصی مادر برد های کنسول های بازی از سال ۱۳۹۴ وارد دفتر فنی مجموعه پلی پرو شده و تیم پلی پرو با داشتن کاملترین تجهیزات فنی و تجربی مانند دستگاه BGX و انواع ابزار تخخصی به خوبی پشتیبانی تعمیرات تخصصی را نیز انجام داده اند.

مهندسین دفتر فنی:

تمامی تعمیرات انجام شده در دفتر فنی پلی پرو توسط “مهندسین مجرب” در زمینه ی الکترونیک و کامپیوتر انجام میشود.مهندسین مجموعه پلی پرو از فیلترهای خاصی عبور کرده اند و توانسته اند تا به امروز به درستی تمامی مشکلات ناشی از خرابی کنسول های بازی را رفع کنند و رضایت مشتریان مجموعه پلی پرو را از سراسر کشور جلب کنند.

بی شک امروزه مهندسین پلی پرو به جرات میتوانند تمامی تعمیرات کنسول های بازی را انجام دهند و مشکلات و خرابی های آنرا بر طرف کنند، با ورود نسل هشتم کنسول های بازی یعنی ایکس باکس وان XBOX One ,  و پلی استیشن ۴  PLAYSTATION 4  تعمیرات تخصصی مادر برد این کنسول ها نیز وارد دفتر فنی پلی پرو شده است، مهندسین ما در همون روزهای اول با ارائه متد های آموزشی تعمیرانی کنسول های نسل هشتم باعث گسترش تعمیرات نسل هشتم کنسول های بازی شدند و همین عامل باعث شهرت و اعتبار ما در بین همکاران عزیز و سراسر کشور شد.

لابراتوار دفتر فنی:

تیم فنی پلی پرو با در اختیار داشتن لابراتوار مجهز و تامین ابزار و لوازم اورجینال توانسته به یکی از برترین و تخصصی ترین مراکز تعمیراتی کل ایران مبدل شود.این لابراتوار با هزینه های شخصی مدیریت پلی پرو و با وارد کردن به روزترین تجهیزات از ژاپن و اروپا به داخل ایران، دفتر فنی مجموعه پلی پرو را تبدیل به یکی از “منحصر بفردترین” دفاتر فنی در ایران کرده است.

از سال ۱۳۹۰ با ورود جی تگ JTAG به بازار ایکس باکس ۳۶۰ ایران توسط تیم هک JA در ایران، تیم فنی پلی پرو شروع به ارائه این خدمت به طرفداران کنسول ایکس باکس ۳۶۰-Xbox 360  کرد. از همان سال با ارائه آخرین متد های جی تگ رضایت مشتریان و همکاران را جلب نمود که تا کنون دیتابیس اطلاعات جی تگ این دفتر بیش از ۶۸۰۰ کنسول ایکس باکس ۳۶۰ اعم از آرکید-الایت-اسلیم و سوپراسلیم را در خود جای داده است.

با راه اندازی سایت پلی پرو، دفتر مجموعه سعی در یکپارچه سازی تعمیرات تخصصی کنسول های بازی در سراسر ایران در سال ۱۳۹۴ کرده است، دفتر فنی پلی پرو همواره قصد بر آن داشته تا با استفاده از لوازم جانبی اورجینال و بهترین جنس موجود در بازار کیفیت کار خود را بالاتر برده و رضایت مشتریان را جلب نماید.

در این راستا بخش عمده ای از اقلام مورد نیاز برای تعمیرات تخصصی کنسول های بازی توسط مدیریت مجموعه پلی پرو وارد ایران میشود که از دفتر پخش تهران بین همکاران تهرانی و شهرستانی و تعمیر کاران عزیر در سراسر ایران پخش میشود و باعث کاهش قیمت تعمیرات این دفتر فنی نسبت به کل دفاتر فنی کشور شده است.

امروز میتوانیم به جرات اعلام کنیم تمامی تعمیرات تخصصی نسل هشتم کنسول ها  ایکس باکس وان XBOX One ,  و پلی استیشن ۴ – PLAYSTATION 4  به صورت کامل در دفتر فنی پلی پرو انجام می گیرد.

ارسال کنسول ها و بسته های تعمیرات از روش های زیر امکان پذیر است :

پست پیشتاز

باربری

تیپاکس

آدرس دفتر فنی استان قزوین:

استان قروین-شهرستان قروین-خیابان خیام جنوبی-روبروی مسجد مهدیه-مجتمع تجاری خیام-طبقه پایین-فروشگاه پلی پرو ایران (سرزمین بازی)

شماره تماس: ۰۲۸۳۳۲۲۰۶۵۲  – 09194085269 علیرضا بابائیان

با ارسال کنسول شما مهندسین ما در دفتر فنی شروع به رقع ایرادات کنسول شما میکنند.

آدرس فروشگاه پلی پرو

آدرس فروشگاه پلی پرو

برگزاری کلاس های آموزشی:

برای اولین بار برگزاری کلاس های آموزشی تعمیرات کنسول های بازی شامل تمامی مباحث:

برگزاری کلاس های آموزشی تعمیراتی در دفتر فنی پلی پرو

زیر نظر اساتید پلی پرو و آی آر کنسول

یادگیری با حضور در دفتر پلی پرو و انجام تمامی سرفصل ها به صورت عملی

پشتیبانی فنی و علمی پس از پایان دوره

ثبت شما به عنوان نماینده برند پلی پرو و ثبت فروشگاه شما به عنوان یکی از شعبه های ما در سراسر کشور

این دوره ها که شامل بسیاری مباحث تعمیراتی و نکات کاربردی میباشد آمادگی لازم را برای ایجاد یک دفتر فنی مستقل و یا فروشگاه کنسول بازی در هر کجای کشور در اختیار شما قرار میدهد از این رو پلی پرو با ضمانت بازگشت هزینه دوره آموزشی در تنها مدت ۲ ماه اقدام به آموزش به شما عزیزان مینماید .

دوره های آموزشی فنی پلی پرو در ۳ سطح برگزار میشود:

نرم افزار محور

کاربردی

تخصصی

برگزار می گردد که شما با توجه به نیاز خود و توانایی های مورد نیاز میتوانید نسبت به انتخاب هر کدام از دوره ها و یا بخشی از هر دوره اقدام نمایید.

زمان برگزاری دوره های آموزشی با توجه به حضور شما تعیین و مدت آموزش بسته به نیاز شما میتواند سریع تر و یا در مدت طولانی تر برگزار شود

از جایی که اکثر شرکت کنندکان در دوره های آموزشی پلی پرو از همکاران تعمیرات کنسول بازی و عزیزان مغازه دار می باشند، دوره های آموزشی تعمیرات کنسول های بازی پلی پرو کاملا به صورت بهینه و متناسب با نیاز عزیزان در نظر گرفته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از سر فصل های آموزشی پلی پرو و شرکت در دوره آموزشی تعمیرات دستگاه های بازی میتوانید با شماره ی ۰۹۱۹۴۰۸۵۲۶۹ تماس حاصل فرمایید.

تعمیرات فوق تخصصی PlayStation3 , XBOX 360

تعمیر و رفع کلیه ایرادات انواع XBOX360 , PLAYSTATION3
تعویض و ریبال : CPU , GPU , RAM , SOUTH BRIDGE , HANA

تعمیر و رفع هنگ و فریز – تعمیر برد اصلی، درایو نوری، آداپتور ، کنترلر ، کینکت ، دوربین ، موو و ….
لنز فابریک کلیه کنسولها XBOX360 , PLAYSTATION3
گارانتی کلیه موارد تعمیر شده و ارائه خدمات پس از فروش بینظیر

تعمیرات فوق تخصصی PlayStation4

تعمیر و رفع کلیه ایرادات  PLAYSTATION4
تعویض و ریبال : APU , RAM , SOUTH BRIDGE 

تعمیر و رفع هنگ و فریزو خاموش شدن ناگهانی
تعمیر برد اصلی ، درایو نوری ، آداپتور ، کنترلر ، دوربین ،و ….
ضمانت کلیه موارد تعمیر شده و ارائه خدمات پس از فروش بینظیر و قبول گارانتی و صدور کارت ۲۴ ماهه با ۲۵% تخفیف ویژه به کنسول تعمیر شده 

تعمیرات فوق تخصصی XBOX ONE

تعمیر و رفع کلیه ایرادات  XBOX ONE
تعویض و ریبال : APU , RAM , SOUTH BRIDGE , NAND 

تعمیر و رفع هنگ و فریزو خاموش شدن ناگهانی
تعمیر برد اصلی ، درایو نوری ، آداپتور ، کنترلر ، کینکت و ….
ضمانت کلیه موارد تعمیر شده و ارائه خدمات پس از فروش بینظیر و قبول گارانتی و صدور کارت ۲۴ ماهه با ۲۵% تخفیف ویژه به کنسول تعمیر شده 

تعرفه تعمیرات  PlayStation4 و XBOX ONE

تعویض  CPU ,NAND -استعلام قیمت
(ریبال)-۲۷۰۰۰۰T
تعویض درایو نوری – ۴۶۰۰۰۰
تعویض لنز – ۲۹۰۰۰۰T
رفع فریز ایکس باکس وان – ۱۹۰۰۰۰T-300000T
تعویض آنالوگ های دسته – ۶۵۰۰۰T
تعویض سوئیچ های دسته و برد اصلی – ۶۵۰۰۰T
تعویض آداپتور پلی استیشن ۴ – ۴۴۰۰۰۰T-75000،

تعرفه تعمیرات PlayStation3

رفع چراغ زرد و صفحه قرمز ( ریبال کردن ) – ۲۵۰۰۰۰T
تعویض لنز فت – ۱۵۰۰۰۰T
تعویض لنز اسلیم – ۱۵۰۰۰۰T
رفع خاموش شدن ناگهانی – ۱۹۰۰۰۰T-250000T
سرویس کامل PS3 بدون تعویض قطعه – ۵۰۰۰۰T
تعمیر و سرویس درایو بدون تعویض قطعه – ۲۵۰۰۰T
تعویض آنالوگ های دسته -۲۰۰۰۰T
تعمیر و رفع کار نکردن صحیح دسته – ۲۵۰۰۰T
دانگرید و کپی خور دستگاه – ۹۰۰۰۰T-140000T

تعرفه هزینه تعمیرات XBOX 360

تعویض  CPU ,NAND و – ۴۹۰۰۰۰T                                                                                                                                                                                            
هک و کپی خور (جیتگ) – ۱۶۰۰۰۰T
تعویض درایو – ۱۸۰۰۰۰T
تعویض لنز فت – ۱۹۵۰۰۰T
تعویض لنز اسلیم – ۱۹۰۰۰۰T
تعویض موتور بغل درایو – ۴۵۰۰۰T
تعویض ریبون پاور و اجکت تاچ اسلیم – ۵۰۰۰۰T
رفع هنگ و فریز ایکس باکس اسلیم – ۲۹۰۰۰۰T
سرویس کامل XBOX بدون تعویض قطعه – ۵۰۰۰۰T
تعمیر و سرویس درایو بدون تعویض قطعه – ۴۵۰۰۰T
تعویض آنالوگ های دسته – ۲۹۰۰۰T
تعویض سوئیچ های دسته و برد اصلی – ۲۰۰۰۰T
تعویض فن آداپتور – ۹۸۰۰۰T

قیمت ها تماما با مواد مصرفی درجه ۱ همراه با دستمزد نصب و گارانتی محصول می باشد.