کاربر عزیز

مجموعه پلی پرو در سال ۱۳۹۴ کار خود را با رویکرد رسانه ای و فروشگاه اینترنتی در بستر صنعت لوازم جانبی کنسول های بازی آغاز کرد. مهم ترین موضوعی که در همان روزهای اولیه، سر لوحه این تیم پلی پرو قرار گرفت، انتقال دانش صحیح و حرفه ای در مقام رسالت یک رسانه بی طرف و مشتری مداری در حوزه فروشگاه بود. لذا جنگیدن در این دو حوزه -فروشگاه و رسانه- بسیار حساس و تمام افراد مجموعه را مجاب به استفاده هرچه بیشتر از هوش و ذکاوت خود کرد.

در مجموعه پلی پرو تنها و تنها یک کلمه وجود دارد و آن چیزی نیست جز تلاش.

افرادی که در مجموعه پلی پرو در تلاش هستند – از پشتکار و هوش بالایی بر خوردار هستند. هوش و پشتکار، در کنار مسئولیت پذیری و دانش صنعت کنسول های بازی، عواملی هستند که می تواند بخش های متعدد مجموعه را در کنار یکدیگر حفظ و با یک نرخ، به جلو پیش بَرَد. نکته ای که تمام افراد مجموعه می دانند، اهمیت دادن به جایگاه مشتری و کاربرِ سایت playpro.ir است.

پس بنابراین کاربر عزیز، از این موضوع مطمئن باش، احترام به شما، دلیل وجودی و حرکت رو به جلوی مجموعه پلی پرو تا به اینجا می باشد.

سپاس از همراهی شما

مجموعه پلی پرو

playpro.ir

درباره دفتر فنی سایت پلی پرو

مجموعه پلی پرو در سال ۱۳۹۴ کار خود را با رویکرد رسانه ای و فروشگاه اینترنتی در بستر صنعت کنسول های بازی آغاز کرد. مهم ترین موضوعی که در همان روزهای اولیه، سر لوحه این تیم پلی پرو قرار گرفت، انتقال دانش صحیح و حرفه ای در مقام رسالت یک رسانه بی طرف و مشتری مداری در حوزه فروشگاه بود. لذا جنگیدن در این دو حوزه -فروشگاه و رسانه- بسیار حساس و تمام افراد مجموعه را مجاب به استفاده هرچه بیشتر از هوش و ذکاوت خود کرد.

امروز دفتر فنی پلی پرو با داشتن بیشترین دیتابیس اطلاعات جی تگ بیش از ۳۰۰۰ سه هزار کنسول را در خود جای داده است و تبدیل به یکی از قطب های تعمیرات کنسول های بازی در مرکز ایران (تهران – قزوین) شده است.

ارائه خدمات و قبول کارهای همکاران از سراسر استان های ایران از جمله: یزد،همدان،شیراز،مشهد،گناوه،مازندران،اهواز،اردبیل،تبریز،ارومیه،ساری که لطف و اعتماد همکاران به ما بوده و همچنین ارائه یک کار تمیز و دقیق بر روی کنسول های تعمیری نتیجه کار ۴ ساله این مجموعه در این حوزه بوده است.