اخبار بازی های پلی استیشن 5

آیا بازی اسپایدرمن مورالز برای PS5 یا PS4 قابل اجرا می باشد؟

آیا-بازی-اسپایدرمن-مورالز-برای-PS5-یا-PS4-قابل-اجرا-می-باشد؟

آیا بازی اسپایدرمن مورالز برای PS5 یا PS4 قابل اجرا می باشد؟

شرکت سونی تایید کرد که نسخه PS5 بازی اسپایدرمن مورالز، برای بازیکنان پلی استیشن ۴ یک نسخه رایگان نیست، و تنها راه بازی اسپایدرمن خرید نسخه پولی آن می باشد.

شرکت سونی در بیانیه کوتاه، به صراحت گفت که نسخه PS5 اسپایدرمن مورالز به عنوان یک بازی مستقل برای پلی استیشن ۵ در دسترس نخواهد بود، این بدان معنی است که در حال حاضر هیچ برنامه ای برای ارائه اسپایدرمن مورالز به صورت انحصاری و مستقل بر روی PS5 وجود ندارد.

بازیکنانی که نسخه بازی اسپایدرمن مورالز را برای PS5 دارند، می توانند این بازی را در هر دو نسخه از کنسول پلی استیشن ۵ تجربه کنند و نیز نسخه PS4 آن با PS5 سازگار خواهد بود.

با این وجود می توانید نسخه ps4 اسپایدرمن را در کنسول های PS5 خود قرار داده و بدون هیچ مشکلی به خوبی اجرا خواهد شد البته با فرض اینکه شما از نسخه درایو دار پلی استیشن ۵ استفاده میکنید

اسپایدرمن مورالز همان بازی هست که میخواهید چرا که شامل ریمستر بازی اسپایدرمن و تمام پک های DLC آن است، ما اولین دیدگاه خود را در مورد اسپایدرمن مورالز را در جریان اخیر نسخه PS5 داشتیم و درست قبل از آن، استودیو سازنده بازی تصاویر خیره کننده ای از بازی را در توئیتر مورد نمایش گذاشت و نوشت:

نسخه پلی استیشن ۵ بازی اسپایدرمن مورالز در PS5 از کیفیت ۴KHDR بهره برده است و شامل بهبود در نورها و سایه ها و جزئیات کاراکترهاست.

آیا بازی اسپایدرمن مورالز برای PS5 یا PS4 قابل اجرا می باشد؟

آیا بازی اسپایدرمن مورالز برای PS5 یا PS4 قابل اجرا می باشد؟

با تماشای تریلر و گیم پلی موجود در بازی، می توانیم صبر کنیم تا ببینیم نسخه PS4 اسپایدرمن مورالز، قبل از فرم بازسازی شده PS5 چگونه است؟

اما اسپایدرمن مورالز فقط یکی ازبازی های آینده PS5 است که نمیتوانیم برای شروع این بازی بر روی کنسول نسل نهم سونی منتظر بمانیم.

به طور خلاصه میتوان فهمید که بازی اسپایدرمن مورالز برای PS5 یا PS4 قابل اجرا می باشد و بازیکنان هر دو کنسول بازی سونی میتوانند از این نسخه انحصاری اسپایدرمن لذت ببرند.

شما عزیزان میتوانید بازی اسپایدرمن مورالز را با انتشار جهانی از طریق سایت پلی پرو اقدام به خرید کنید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *