ps4 پلی استیشن 4, بررسی بازی های PS4

تصاویر تاریک: Man of Medan شخصیت های وحشتناک مرگ


بازی تصاویر سیاه : Man of Medan
:

بازی جدیدی است که اکنون در پلی استیشن ۴ ، Xbox One و PC عرضه شده است مانند دیگر آثار این شرکت Man of Medan یک بازی انتخاب محور است

که داستان گروهی از بزرگسالان جوان را دنبال می کند که خود را درگیر دردسرهای زیادی می بینند

شخصیت هایی که با آنها ملاقات می کنید و با آنها پیوند برقرار می کنید، می توانند براساس تصمیمات شما و عوامل دیگر بمیرند


Man of Medan

Man of Medan:

یک ماجراجویی ترسناک برای بقا تا سپیده دم است از سری بازی های ترسناک و داستان های وحشتناک سینمایی Man of Medan است

در آن گروهی از دانشجویان آمریکایی را در یک سفر غواصی درتعطیلات دنبال می کند که به زودی خود را در یک کشتی ارواح لعنت به دام می اندازند

میزبان در یک محاصره ی غریب است که خود را با خدمه ی دزدان دریایی در یک کشتی خالی از سکنه در دریا در دام می بینند

راوی به طور مداوم به شرایط ناگزیر و ناخوشایند هر داستان اشاره می کند انتخاب های شما سرنوشت بازیکنان کلیدی هر داستان را تعیین می کند

Man of Medan

تجربه ی یک بازی آنلاین:

با این حال ، یک تغییر مهم در مقایسه با بازی های دیگر وجود دارد که علاوه بر داستان تک نفره ی سنتی ، اکنون می توانید این طرح را با یک دوست آنلاین تجربه کنید که امکان بازی را با دو تا پنج بازیکن فراهم می کند

آنچه در ادامه می آیدبرخورد شدید شخصیت های داستان در جنگ با نیروهای ماوراء طبیعی است

در حالی که شما به آنچه شخصیت شما انجام می دهد متمرکز شده اید ، شریک بازی شما در داستان تعامل و اتفاقات خاص خود را در پس زمینه خواهد داشت .

این بار ، چند نفر در هسته اصلی داستان قرار دارند و، ارتباط با بازیکن دیگر و تجربه آن در کنار هم یک روش جدید و جالب برای بازی ارائه می دهد.

Man of Medan

درگیری با شخصیت ها:

کلیت داستان و شخصیت پردازی شخصیت ها می تواند در مجموعه های فیلم ترسناک قرار بگیرد .

درگیری هایی که اغلب هنگام نزدیک شدن شخصیت ها به وجود می آید نیز اتفاق می افتد . در حالی که این بیشتر طراحی است با معرفی برخی از لحظات شگفت آور شخصیت ها این بازی تمایل دارد که تمرکز زیادی روی آن برخوردهای پرزرق و برق داشته باشد .

در بعضی موارد باعث می شود که بخواهم از آن انتظارات سرپیچی کنم – که به ضرر شریک بازی ما است . در حالی که چندین پیچ و تاب در داستان می تواند شما را از فضای اصلی خارج کند ،سازندگان اظهار داشتند که هر انتخاب هدف خاصی دارد و امکان خراب کردن داستان وجود نخواهد داشت .

Man of Medan

نحوه بازی کردن:

بزرگترین چیزی که کمک می کند این است که شما فقط با یکی از دوستان خود داستان را بازی می کنید و شما هرگز با کسی که نمی شناسید بازی نخواهید کرد . این باید کسی باشد که در لیست دوستان شما قرار داشته باشد . این یک بازی بسیار ، بسیار شاخه دار است.

هنگامی که تمام مدت را از نظر داستان با دوستان خود بازی کردید ، می توانید دوباره به عقب برگردید و یا بازی را ادامه دهید و برخی از شاخه های دیگر را گشت و گذار کنید .

Man of Medan

نقد و بررسی:

این بازی در نقد و بررسی GameSpot’s Man of Medan نمره ۶ از ۱۰ را بدست آورده می توانید به طور همزمان بازی کنید ، کنترل صحنه های مختلف را همزمان با هم کنترل کنید .

برای دیدن برخی از وحشتناک ترین مرگ و میرهایی که Man of Medan ارائه می دهد ،باید ازتیزر این بازی دیدن کنید. Man of Medan با نحوه ی پرداخت به شخصیت هایش بسیار خلاق است.

هشدار منصفانه این است که تیزر این بازی برای نازک نارنجی ها نیست .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *