اخبار بازی های پلی استیشن 5

نقد و بررسی بازی Crash Bandicoot 4

نقد و بررسی بازی Crash Bandicoot 4

نقد و بررسی بازی Crash Bandicoot 4

بررسی بازی Crash bandicoot 4 لذت پلتفرم

کرش ۴ یک احیای کامل از حق رای پلترفرمر کلاسیک.

راه اندازی دنباله یک بازی بطور فزاینده محبوب مثل سوزن نخ کردن کار خیلی سختی است. شما باید بازی درست کنید که به اندازه کافی به نمونه اصلی اولیه نزدیک باشد تا بین طرفداران قدیمی حس نوستالژیک ایجاد کند و در عین حال به اندازه کافی مدرن و خلاقانه باشد تا بین بازیکنان جدید طرفدار پیدا کند.

Crash Bandicoot 4 نگاه و حس پر جنب و جوش سه گانه Crash Bandicoot اصلی را حفظ میکند، در حالی که بهم پیوستگی ایده های جدید و بستر سازی امکانات را در بر دارد. و مثل نمونه اصلی بازی کراش، ترکیب کراش قدیمی و جدید و ایده های جدید مهارت های بستر سازی شما را به روش های جذابی بررسی میکند.

وقتی تبهکاران کراش قبلی یک دروازه چند وجهی را باز میکنند، کراش و کوکو باید برای بدست گرفتن امور و درست کردن همه چیز باید تعدادی ماسک های کوانتومی را جمع کنند.

نقد و بررسی بازی Crash Bandicoot 4

نقد و بررسی بازی Crash Bandicoot 4

سفر در زمان کراش ۴ شما رو به همه زمان ها و مکان ها میبره، از جمله جنگل های محل زندگی دایناسورها، شهرهایی از آینده پر از ماشین های پرنده، و کشتی غرق شده دزدان دریایی. هرجایی که از آن عبور میکنید سرسبز و پر از رنگ و جزییات است، همراه با کیفیتی نقاشانه که گذر از آن را شگفت انگیز می کند.

کرش ۴ یک احیای کامل از سبک پلترفرمر کلاسیک است

بهترین چیزی که در مورد کراش ۴ میتوان گفت، این است که حس کراش کلاسیک را میدهد. امضا کراش این است که در مسیر دوربین حرکت میکند تا مناظر متفاوتی را از منطقه تا منطقه ایجاد میکند، هر پرشی حسی تازه ایجاد میکند.

بعضی اوقات به سمت چپ و راست حرکت میکنید در حالی که بعض اوقات در دید دوربین خارج میشوید یا از جعبه ای به جعبه دیگر انرژی و امتیاز کسب می کنید.

هنوز هم حس کلاسیک دارد، هرچند که وسایل مکانیکی جدید را معرفی میکند. یکبار در هر سفر ماسک کوانتومی پیدا میکنید، آنها در مراحل مختلف ظاهر میشوند، به شما دسترسی به قدرتهای مرجع مختلف مثل کند کردن زمان و معکوس کردن جاذبه در پرواز را می دهند.

اگرچه هیچ کدام از چهار قدرت ماسک های بخشنده بصورت گسترده ای اصیل هستند، تمامی آنها با اثری فوق العاده استفاده می شوند.

نقد و بررسی بازی Crash Bandicoot 4

نقد و بررسی بازی Crash Bandicoot 4

به علاوه، هر جهان شامل مراحل انتخابی مه به شما اجازه می‌دهند با دوستانتان بازی کنید، شامل تاوانا، دینگودیل و دکتر نئو کرتکس هستند. هر شخصیتی شامل مهارت های مختص خودش است.

ریاست حیاتی است. از اول در کراش ۴ روی دقت تاکید شده است. در مراحل مختلف از شما خواسته می‌شود که پرش های چندگانه با موفقیت های پی در پی با دقت و زمان عالی انجام دهید. گاهی اوقات، سختی نیرو بخشیدن است و مغز و انگشتان شما را دچار سردرگمی می‌کند.

کراش ۴ به درستی راضی کننده هر کمال گرایی است. هر مرحله جواهر و پوسته ظاهری شخصیت ها را بسته به تعداد میوهای وومپایی که شما پیدا میکنید و تعداد جعبه هایی که شما می شکنید و هرچند دفعات کمتری که بمیرید، ارائه می دهد.

شما عزیزان میتوانید تریلر این بازی محبوب را از طریق آپارات سایت تماشا کنید.

در صورتی که تمایل خرید این بازی را دارید میتوانید بصورت اینترنتی از فروشگاه پلی پرو دارای نماد اعتماد خریداری نمایید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *