PS5 پلی استیشن 5

نقد و بررسی بازی FIFA 21

نقد و بررسی بازی FIFA 21

نقد و بررسی بازی FIFA 21

ناشر: EA Sports

توسعه دهنده: EA ونکوور

تاریخ انتشار: ۹ اکتبر ۲۰۲۰

پلتفرم: (پلی استیشن۴، ایکس باکس وان، پی سی، درآینده ( پلی استیش۵، ایکس باکس سریX/S)

بررسی: پلی استیشن۴

همچنین برای: پلی استیشن۵، ایکس باکس سری X/S، ایکس باکس وان و پی سی

برای تازه واردها سری FIFA، سرعت دویدن در زمین و تبدیل پاس‌های درون عمق یا پرتاب‌های با قوس بالا به امتیازهای برنده بازی، باعث نشاط است. جمعیت هیجان زده می‌شوند، دوربین متناسب با شدت غرش لرزان می‌شود و پائولو دیبالا از طرف هم تیمی‌های خود از هیجان فریاد می‌زند پشتک میزند. لحظاتی از این دست سرگرم کننده و نشاط آور است و برای قدردانی از آنها نیازی نیست که تنظیمات سال به سال مجموعه‌های طولانی مدت را دنبال کنید – اگرچه پیشکسوتان فصلی ممکن است از پیشرفت‌های جزئی ناامید شوند.

EA Vancouver  به جای اجرای تغییرات انقلابی، از FIFA 21 به عنوان فرصتی برای اصلاح گیم پلی لحظه به لحظه استفاده می‌کند. حفظ توپ احساس بصری دارد، مخصوصاً وقتی شما با حرکات مهارتی مثل دریبل پل یا چرخش جعلی چرخش توپ، مدافعان تهاجمی را گول میزنید. علاوه بر این، تنظیم پاس‌های روان بین چند بازیکن با یک ضربه خوب، حرکت را برای گیمرها از هر سطح مهارت قابل دسترسی می‌کند. به طور کلی، گیم پلی بازی ساده و سرگرم کننده به نظر می‌رسد – اما در کل چیزی بیش از عملکرد درون زمین است.

نقد و بررسی بازی FIFA 21

جَو و ارائه FIFA 21 عالی است. من همیشه از دیدن چین و چروک‌های پیراهن ها در حال حرکات اندک، یا تماشای بازیکنان که عضلات خود را پس از زدن توپ به تور حریف خم می‌کردند، لذت می بردم. انیمیشن ها روان هستند و مشکلات زیادی در برخورد ندارند. با این وجود، من بعضی موارد را مشاهده کردم که یک گلزن جشن به تور برخورد می‌کرد یا از طریق یک تقسیم کننده به داخل سکوها می‌دوید. این لحظات غوطه وری شکننده هستند، اما اغلب به اندازه کافی برای کشیدن بازی به پایین رخ نمی‌دهند.

FIFA 21  هنوز آرایه ای از حالت های کلاسیک دارد. تیم نهایی به اعتبار شهرت خود در رقابت شدید جلب می کند، اما اختلاف در سطح مهارت احساس ناعادلانه میکند زیرا پردازش های کوچک منجر به پیشرفت سریعتر و ایجاد تیم بهتر می شود. شما چندین گزینه آفلاین و آنلاین برای به دست آوردن سکه های Ultimate Team دارید – با دوستان خود اجرا کنید و در Division Rivals و Squad Battles شرکت کنید یا خودتان به لیست های پخش رویدادهای با مضمون منحصر به فرد بروید – اما انتظار ندارید که پاداش زیادی کسب کنید سنگ زنی پر زحمت مکانیک جدایی ناپذیر Ultimate Team است. سایر حالت های چند نفره سرگرم کننده بی نظیر هستند، مانند ۱۱v11 Pro Clubs ، اما بازیکنان بازگشتی می فهمند که این یک نسخه کپی شده از نسخه سال گذشته است.

نقد و بررسی بازی FIFA 21

حالت شغلی، مدیریت پیشرفت باشگاه شما را آسان می کند. برای افزایش وضوح تیم خود می توانید جلسات تمرینی گروهی را قبل از مسابقات بزرگ تنظیم کنید – ویژگی جدیدی که احتمال اجرای درایوهای تغییر دهنده بازی یا توقف های دفاعی محوری را تحت تأثیر قرار می دهد.

گرافیک و گیم پلی FIFA 21 فوتبال سرگرم کننده و کاربردی را ارائه می دهد، اما جاه طلبی‌های آن فراتر از آن نیست. با گذشت زمان، سنگ زنی منجر به فرسودگی و بی حوصلگی می شود و چرخ دنده و پاداشی که برای به دست آوردن آن بسیار سخت کار می کنید به ندرت به اندازه کافی رضایت بخش هستند که بدرقه را ارزشمند می کند. میخ زدن به اصول اساسی مهم است ، اما برای برنده شدن واقعی بیش از این زمان لازم است.

شما عزیزان میتوانید تریلر این بازی محبوب را در آپارات سایت تماشا کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *