اخبار بازی های پلی استیشن 5

نقد و بررسی بازی Mafia Definitive Edition

نقد و بررسی بازی Mafia Definitive Edition

نقد و بررسی بازی Mafia Definitive Edition

نقد و بررسی بازی Mafia Definitive Edition بررسی نسخه نهایی یک بازسازی سخاوت مندانه که هنوز نمایش دهنده چندین دوره است.

موسیقی جاز در رادیو ناله میکند. ماشین های گران قیمت، براق در جاده. فرصت در چشمان تامی آنجلو.

زمان هایی هست در مافیا: نسخه نهایی، جایی که شما باید شگفت زده شوید اگر افسردگی شدید بسیار بدی وجود دارد. بازسازی پناهگاه ۱۳ این چنین لوکس و نامتعادل است، تلاشی از بالا تا پایین که در زمان هایی بسیار زیبا است – تا نگاه کرد و گوش داد و  گاهی اوقات بازی کرد- اما بیشتر اوقات وهم آلود، هرگز کاملا نمی‌داند چیست، یا واقعا به روز شده ایده های مافیا ۲۰۰۲ به روش خودش است. نتیجه بطور قانع کننده ای خام و به نوعی مضاعف موثر بازگو کردن زمان های دیگر است.

قسمت‌های زیادی از مافیای اصلی تغییر کرده است. پناهگاه گمشده، ایلینوز، و قطعا شیکاگو که مافیا در آن فعال است، به شدت دوباره تصویر سازی شده است.

نقد و بررسی بازی Mafia Definitive Edition

نقد و بررسی بازی Mafia Definitive Edition

دنیای مافیا در دو رویی ساخته شده است. در مورد ساخت جهان صحبت میکنیم، اما به ندرت مثل این شکل می‌گیرد. به ندرت شما در جهانی در تنهایی غرق می‌شوید در صداهای واقعی و محیطیش و

دوباره به ندرت از طریق این صداها، کلاهبرداران حول بلندگو ماشین ها و بوق هایشان هستند.

اما همانطور که مافیا نسخه نهایی میتواند در موقعیت مناسب بخواند، و شما میتوانید آن را مسطح و صاف در نظر بگیرید، با موانع فنی و تمایلات کهنه شدن شما را به خارج جهان بکشد.

عوض کردن دنده، قسمتی از اعتبار رانندگی مافیای اصلی است، روی حالت اتوماتیک در نسخه نهایی تنظیم شده است و من جرات نکردم روی حالت دستی امتحانش کنم.

ماشین‌ های دهه ۳۰، بسیار زیبا طوری که باید باشند، با اشاره ای هدایت میشنود، به راه میافتند و شناور میشوند حول سمت راست پیچ های بهشت گمشده و یا اغلب اوقات به راحتی روشن نمی شوند.

نقد و بررسی بازی Mafia Definitive Edition

نقد و بررسی بازی Mafia Definitive Edition

بازسازی کاملی از نسخه اصلی سال ۲۰۰۲، مافیا: نسخه نهایی لحظات ناب خودش را دارد اما با استانداردهای امروز در مبارزه است.

افرادی در مورد جنبه های تفریجی توجهی نمی کنند به فرمان پذیری غیر واقعی کرایسلر فائتوس اشاره خواهند کرد، اگرچه بطور گسترده ای این حس نه چنین است حس تعقیب ماموریت های مافیا را دارد، جایی که موتور سیکلت – بازسازی جدید که پیشنهاد میشود هر جای ممکن از از آن استفاده کنید.

نتیجه به زیبایی برش ها را پرداخته است، ملودی های لذت بخش و تعدادی شخصیت های تقریبا دوست داشتنی.

اما تمام این ها با آشنایی بیش از حد تنظیم شده است، بازی به نوعی موضوع رستورانی، بازگشت به قسمت مو و ارایش سریال تلویزیونی شده است.

نتایج گسترده تر، یکی از فرصت عادی هدر رفته است، گناهای اصلی دهه ۳۰ آمریکا – سرزمین آن که مبادا ما فراموشش کنیم.

لحظات خوبی در مافیا نسخه نهایی وجود دارد، اوقاتی خوب و خاطراتی دوست داشتنی – من کنار عشق رادیو ایستادم، بارش شدید باران، ماشین ها هنگامی که شما آنها را نمی رانید – اما بقیش

بهترین نوستالژی است که فقط بسیار دور از دسترس می شوند.

شما عزیزان میتوانید تریلر این بازی محبوب را از طریق آپارات سایت تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *