ایکس باکس سری ایکس XBOX SERIES X

پیش نمایش ایکس باکس سری ایکس

پیش نمایش ایکس باکس سری ایکس

پیش نمایش ایکس باکس سری X

سرعت مرا به نسل بعد فروخت

همه ما آهنگ و رقص راه اندازی یک بازی بزرگ و جهان باز را انجام داده ایم: ابتدا کنسول خود را روشن می‌کنید، سپس بازی را انتخاب می‌کنید، در صفحه نمایه ها می‌نشینید، فایل ذخیره خود را انتخاب میکنید، سپس تلفن خود را بردارید و در حالی که منتظر بارگیری بازی هستید از طریق شبکه های اجتماعی حرکت کنید.

وقتی این هفته Xbox Series X وارد شد، من میخواستم سیستم را با سرعت خود پیش ببرم. ایکس باکس و پلی استیشن تبلیغ شده است که در آن می‌توانید بازی‌های خود را روی این سیستم‌های جدید بارگیری کنید، تبلیغ کرده اند، بیشتر به لطف درایوهای حالت جامد که به استاندارد نسل بعدی تبدیل شده‌اند.

من میدانستم که این یکی از مهمترین نقاط فروش سیستم است، اما حتی به عنوان کسی که به خوبی از ارزش SSD آگاه است (من اساساً با اضافه کردن یک رایانه شخصی به بازی خود تغییر چهره دادم)، Xbox Series X تجربه بازی در کتابخانه Xbox One من را بهبود می بخشد.

پیش نمایش ایکس باکس سری ایکس

در حالی که Xbox Series X استفاده می کنم سخت افزار خرده فروشی است، اما تجربه نرم افزار سیستم عامل هنوز در وضعیت غیر نهایی است. با این حال، تجربه بازی ها Xbox One ، Xbox 360  و بازی های اصلی Xbox در کانون موضوعاتی است که می خواهم درباره آن صحبت کنم.

نه تنها تجربه بارگیری کتابخانه بازی‌های من در Xbox Series X بسیار روان است (در Xbox One X من، بارگیری کتابخانه من ممکن است چند دقیقه طول بکشد) بلکه بارگیری بازی ها بسیار سریع است و باعث می شود Xbox One X من نه چندان دور که به عنوان قدرتمندترین کنسول ساخته شده شناخته می شد، مانند یک یادگاری از گذشته احساس می شود.

به محض اینکه بر روی بلوک بازی موجود در کتابخانه خود کلیک می کنم، با همان صفحه پاششی مورد استقبال روبرو می شوم، که وقتی آن را روی سخت افزار فعلی بارگیری میکنم.

با این حال، مدت زمان زیادی روی صفحه میماند و قبل از اینکه آن را بدانم، در منوی اصلی هستم.

در حالی که اقدامات خاصی مانند Assassin’s Creed Odyssey  قبل از ریختن من به منوی اصلی برای بررسی محتوای اضافی، هنوز کمی طول میکشد، روند بارگیری واقعی در بازی ها کسری از سخت افزارهای کنونی من است، به ویژه برای بازی های بزرگ و جهان باز. نمی توانم صبر کنم تا ببینم بازی هایی که با SSD و بقیه این سخت افزار طراحی شده اند چگونه عمل میکنند.

پیش نمایش ایکس باکس سری ایکس

پس از گذراندن وقت با Xbox Series X ، سرانجام از جذابیت آنچه کنسول های نسل آینده امیدوارند انجام دهند کاملاً قدردانی می کنم.

تصور اینکه هرچه سریعتر بازیکن را به لذت ببرید از طریق آنچه تاکنون با Xbox Series X  تجربه کرده ام به نمایش در می‌آید.

من مشتاقانه منتظر دیدن نحوه تکامل تجربه در زمان نزدیک شدن به زمان راه اندازی و همچنین چگونگی بازی واقعی بازی های نسل بعدی در دسترس هستیم.

Xbox Series X در کنار Xbox Series S از ۱۰ نوامبر عرضه می‌شود.

شما عزیزان میتوانید کنسول بازی ایکس باکس سری ایکس و سری اس را از فروشگاه اینترنتی پلی پرو با نماد اعتماد خریداری کنید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *