PS5 پلی استیشن 5

چگونه بازی های PS4 خود را برای PS5 آپدیت کنیم

چگونه بازی های PS4 خود را برای PS5 آپدیت کنیم

چگونه بازی های PS4 خود را برای PS5 آپدیت کنیم

چگونه بازی های PS4 خود را برای PS5 آپدیت کنیم به تازگی سونی جزئیات نحوه عملکرد سیستم ارتقا خود را برای بازی های cross-gen ( بازی های PS4 که در نسل بعدی PS5 اجرا می شوند) در پلی استیشن ۵ ارائه داده است.

سونی و برخی از توسعه دهندگان شخص ثالث نسخه های PS4 به PS5 بازی ها را به صورت رایگان ارائه می دهند ، اما بدون ویژگی مارک دار مانند تحویل هوشمند Xbox. هنوز کاملاً مشخص نشده است که بازیکنان چگونه می توانند این ارتقاها را دریافت کنند، اما سونی پیش از راه اندازی کنسول در ماه آینده با دستورالعمل های دقیق به آن پرداخت. این کار به همین سادگی که در سیستم های Xbox انجام می شود ساده نخواهد بود ، اما برای تهیه نسخه صحیح بازی خود در PS5 نباید خیلی مشکل داشته باشید.

دستورالعمل ها ، بخشی از صفحه پشتیبانی PS5، بر اساس اینکه یک دیسک یا یک بازی دیجیتالی را به روز می کنید، به دو نوع ارائه می شود. به دلایل واضح، برای ارتقا یک بازی دیسک PS4 به PS5 با قیمت بالاتر که شامل درایو دیسک است، نیاز دارید. بازی های دیجیتالی را می توان در هر یک از نسخه های PS5 ارتقا داد.

چگونه بازی های PS4 خود را برای PS5 آپدیت کنیم

دستورالعمل ها کاملاً ساده به نظر می رسند. برای نسخه دیسک ، فقط مطمئن شوید که در کنسول PS5 خود وارد سیستم شده اید ، دیسک بازی را وارد کرده و سپس برای ارتقا در مرکز بازی انتخاب کنید. این نسخه PS5 را که با دیسک بازی مرتبط است بارگیری می کند. از آن به بعد می توانید نسخه PS5 را تا زمانی که دیسک PS4 در درایو است بازی کنید. برای یک بازی دیجیتال ، فقط کافی است بازی را در فروشگاه PlayStation Store پیدا کنید و گزینه ارتقا را انتخاب کنید. اگر این کار را نکنید ، نسخه PS4 را دریافت خواهید کرد.

سونی در سوالات متداول وبلاگ پلی استیشن گفت: “لطفا توجه داشته باشید که توانایی انتقال ذخیره سازی بازی (سیوها) بین نسخه PS4 و نسخه PS5 همان بازی یک تصمیم سازنده است و برای بازی های بین نسلی متفاوت خواهد بود.”

در جای دیگر صفحه پشتیبانی ، سونی جزئیات زیادی از بازی های PS4 را ارائه داده است که از طریق سازگاری با نسل قبل قابل پخش نیستند. علی رغم برخی نگرانی های اولیه مبنی بر اینکه سازگاری با نسل قبل در PS5 بسیار محدود است، لیست تنها ۱۰ بازی است، بنابراین اکثریت قریب به اتفاق در حال بازگشت هستند. سونی همچنین توضیح داد که چگونه Game Boost برخی از کتابخانه های سازگاری با نسل قبل را افزایش می دهد.

تبدیل بازی های PS4 به PS5

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *