PS5 پلی استیشن 5

گیم پلی NBA 2K21 در PS5

گیم پلی NBA 2K21 در PS5

گیم پلی NBA 2K21 در PS5

گیم پلی NBA 2K21 در PS5 احساس می کنید در زمین ایستاده اید

NBA 2K21 اولین تریلر گیم پلی نسل بعدی خود را کنار گذاشته و بسیار باورنکردنی به نظر می رسد. در زیر آن را بررسی کنید و برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

این تریلر که با PS5 ضبط شده است، با ریختن عرقی کاملاً واقع گرایانه از چهره صهیون ویلیامسون نیواورلئان پلیکانس آغاز میشود، قبل از اینکه به ما چند حرکت آرام حرکت دوست داشتنی از Williamson و Portland Trail Blazer Damian Lillard را ارائه دهد.

سپس شما را وارد تونلی میکند که پیش از بازی دالاس ماوریکس به دادگاه منتهی میشوید و احساس میکنید در آنجا هستید، درست پشت لوکا دونچیچ ایستاده‌اید وقتی مشت هایش را با مارک کوبان میکوبد.

گیم پلی NBA 2K21 در PS5

از هیجان قبل از بازی گرفته تا هر چیدمان بین دالاس و گلدن استیت واریورز، تا پسری که در زمین دادگ جارو میکشد، NBA 2K21 به نظر میرسد چیزی نیست که قبل از آن بوده باشد.

گرگ توماس، رئیس Visual Concepts میگوید: هرگز نتوانسته ایم این سطح از وفاداری بصری و واقع گرایی را در یک بازی ویدیویی ارائه ده NBA 2K21 عنوان برجسته‌ای است که نوید نسل بعدی را به بهترین وجه میدهد: گرافیک واقعا انقلابی، زمان بارگذاری سریع و ویژگی‌های جدید و گیم پلی باورنکردنی فقط در سخت افزارهای نسل جدید.

گیم پلی NBA 2K21 در PS5

NBA 2K21  جنبش بازیکن را از نو ساخته است، انیمیشن جدیدی در زمین، موتورهای برخورد جدید، ۱۵۰ شخصیت منحصر به فرد AI و نورپردازی و بافت های نسل بعدی را برای PS5 و Xbox Series X به همراه دارد. همه این موارد را به موسیقی متن کامل با ۲۰۲ بنر اضافه کنید و در زندگی ام هرگز بیشتر به بسکتبال علاقه مند نبودم.

NBA 2K21 ده نوامبر برای Xbox Series X و XBOX SERIES S و دوازده نوامبر برای PS5 در ایالات متحده، ژاپن، کانادا، مکزیک، استرالیا و نیوزیلند و ۱۹ نوامبر برای PS5 در سایر نقاط جهان منتشر میشود.

هم اکنون تریلر این بازی محبوب را بر روی آپارات سایت تماشا کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *