اخبار بازی های پلی استیشن 5

WRC 9 به دوران با شکوه بازی ورزشی را می پیوندد یا یک به روز رسانی فروتنانه؟

WRC 9 به دوران با شکوه بازی ورزشی را می پیوندد یا یک به روز رسانی فروتنانه؟

WRC 9 به دوران با شکوه بازی ورزشی را می پیوندد یا یک به روز رسانی فروتنانه؟

به باشگاه KT رانندگی خوش آمدید. اما برای مدت طولانی به آن نچسبید

سری KT racing WRC  همراه خوبی بود در دوران تابستان که در برزخ میگذشت. بودن بر یک تردمیل بازی کامپیوتری برای من کاری نیمه رها شده با حالت های پخش شده چند عنوانه به جا گذاشت. بدون هیچ اجباری برای ماندن جریان بازی های بیشتر محبوب، من در حالت کاری WRC 8 غرق شدم، که سال گذشته با عنوان رالی مسابقه لذت خارج از هیچ جا ساخته شد.

این آشنا است تا در نقطه درست برداشته شود و کجا جا گذاشته شود – دسته استخدام ها برای گروه من هنوز همان نام و ملیت را دارد. بطور معمول این چیز خوبی برای عنوانی که من پوشش میدهم نیست. اما من فرض میکنم آن نشانه درستی برای پیوستن به بچه های بزرگ در بازی های ورزشی سالی برای اضافه کردن یک عنوان نیست، کلاس سنگین وزن مثل WRC حرفه. این سالی است، زمانی که طرفدارانی مثل من در مورد تغییرات افزایشی تعجب کردند.

"<yoastmark

هنوز، من باید به KT racing بعضی انحرافات بعد از تعمیرات اساسی سال پیش اجازه دهم. هیچ عنوان ورزشی دریگری در سال ۲۰۱۹ به این اندازه تلاش نکرد، و در آن موفق شد همچون WRC 8. همه بازی های ورزشی باید بر اساس منحنی حسابی درجه بندی شوند، بنابراین WRC9 پیشرفت های عادی به عنوان یک حسن تحقق می یابد – نوعی تلاش برای تصفیه کسی میتواند تقبل کند برای به دست آوردن چیزهای بزرگ سر جایش و بدست آوردن درست آنها.

این بدان معناست که موارد جدید در WRC 9 مواردی هستند که به همه حالت های بازی خدمت می کنند، مانند یک نوار لغزنده دشواری متغیر که بهتر از گزینه های سال گذشته یا همه چیز بهتر است. برخی از اصلاحات در هندلینگ، به خصوص برای اتومبیل های سریعتر مفید است. و سه رالی جدید با شکوه طراحی و مصور، که طرفداران فقط در این بازی می بینند. و مانند این دو، مسابقات جهانی رالی نیز با همه گیری جهانی برنامه خود را از بین برد. تنها مسابقه رالی امسال در ژاپن ، نیوزیلند و کنیا در این بازی است – هر سه تیم لغو شدند.

"<yoastmark

از دست دادن زندگی واقعی سود اتاق نشیمن من است. از نظر جوی، هر سه با اجرای فصل گذشته اروپا و آمریکای جنوبی تفاوت دارند، به طوری که حمل و نقل در یک ساوانای کنیا کاملاً باز در یک حمله یک بار و یک نفره، می تواند یک بازی ویدیویی کاملاً جدید باشد. مسیرهای دقیق نیوزلند برای رالی ولز (به ویژه مسیر ساحلی ولز در روسازی) که از سال ۲۰۱۶ در این بازی وجود دارد، کمی بیشتر آشنا هستند.

شخصاً WRC 9 کمتر به عنوان یک دنباله احساس می شود و بیشتر به نوعی کدوی یک تابستان بی نظیر شب می ماند که اکنون می توانم خاطرات خود را با گرمی بیش از پشیمانی یادآوری کنم. یک حس تأیید در WRC 9 وجود دارد، که نه تنها ارزش وقت من را دارد، بلکه ارزش آن را دارد که از ابتدا شروع کنم، ارزش انتخاب نیترن را دارد، و ارزش لغزش را دارد به همان روشی که من Maddens و FIFA های این صحنه را انجام می دهم. بازی های ورزشی به اعضای بیشتری در آن باشگاه، به ویژه توسعه دهندگان کوچکتر از خارج از آمریکای شمالی نیاز دارد. اما KT Racing باید مراقب باشد تا استقبال خود را بیش از حد از دست ندهد.

شما میتوانید تریلر این بازی را در آپارات سایت تماشا کنید.

شما عزیزان میتوانید بازی WRC 9 را از فروشگاه اینترنتی پلی پرو تهیه نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *